Niv. 1 - Turnul cu ceas din Piazza: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 198: | Linia 198: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4.770 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4.770 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +9% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +9% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +7% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Luna lui Jupiter în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5.140 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 144.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +9% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +9% | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +9% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +9% |
Versiunea de la data 25 aprilie 2022 13:31
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri culturale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 3x2 | ||||||||||||
Set: | Set Piazza | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Epoca Bronzului | 170 | 30 | +4% | +4% | +2% |
Epoca Fierului | 260 | 48 | +4% | +4% | +2% |
Evul Mediu Timpuriu | 310 | 120 | +4% | +4% | +2% |
Evul Mediu Mijlociu | 360 | 240 | +5% | +5% | +3% |
Evul Mediu Târziu | 420 | 360 | +5% | +5% | +3% |
Era Colonială | 490 | 600 | +5% | +5% | +3% |
Era Industrială | 550 | 1.200 | +6% | +6% | +4% |
Era Progresistă | 610 | 1.800 | +6% | +6% | +4% |
Epoca Modernă | 650 | 3.000 | +6% | +6% | +4% |
Epoca Postmodernă | 730 | 4.800 | +7% | +7% | +5% |
Era Contemporană | 850 | 7.200 | +7% | +7% | +5% |
Epoca de Mâine | 1.030 | 12.000 | +7% | +7% | +5% |
Viitorul | 1.320 | 19.200 | +8% | +8% | +6% |
Viitorul Arctic | 1.590 | 28.800 | +8% | +8% | +6% |
Viitorul Oceanic | 1.950 | 36.000 | +8% | +8% | +6% |
Viitorul virtual | 2.540 | 48.000 | +9% | +9% | +7% |
Marte în Era spațială | 4.060 | 78.000 | +9% | +9% | +7% |
Centură de asteroizi din Era spațială | 4.420 | 108.000 | +9% | +9% | +7% |
Venus în Era spațială | 4.770 | 126.000 | +9% | +9% | +7% |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 5.140 | 144.000 | +9% | +9% | +7% |
Colecție de monede
Colectare de provizii
Atac pentru armata de atac