Niv. 1 - Vânzătorul de măști din Piazza: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 57: | Linia 57: | ||
{| style="margin: auto;" | {| style="margin: auto;" | ||
|- | |- | ||
! style="text-align: center" rowspan="3" | Epocă | |||
! style="text-align: center;" colspan="1" | Oferă | ! style="text-align: center;" colspan="1" | Oferă | ||
! style="text-align: center;" colspan=" | ! style="text-align: center;" colspan="5" | Produce | ||
|- | |- | ||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/medals.png}} | |||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age.png}} | ! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age.png}} | ||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age.png}} | ! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age.png}} | ||
Linia 66: | Linia 68: | ||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points.png}} | ! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points.png}} | ||
|- | |- | ||
! style="text-align: center;" | [[ProductionTime::1d]] | |||
! style="text-align: center;" | 1 x {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/piazza.png}} | ! style="text-align: center;" | 1 x {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/piazza.png}} | ||
! style="text-align: center;" | 2 x {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/piazza.png}} | ! style="text-align: center;" | 2 x {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/piazza.png}} | ||
Linia 71: | Linia 74: | ||
! style="text-align: center;" | 4 x {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/piazza.png}} | ! style="text-align: center;" | 4 x {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/piazza.png}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:center;" | Epoca Bronzului | ||
| style="text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 40 | ||
| style="text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 1 | ||
| style="text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 2 | ||
| style="text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:center;" | Epoca Fierului | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:center;" | Evul Mediu Timpuriu | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:center;" | Evul Mediu Mijlociu | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:center;" | Evul Mediu Târziu | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:center;" | Era Colonială | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:center;" | Era Industrială | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:center;" | Era Progresistă | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:center;" | Epoca Modernă | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:center;" | Epoca Postmodernă | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:center;" | Era Contemporană | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:center;" | Epoca de Mâine | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 8 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:center;" | Viitorul | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:center;" | Viitorul Arctic | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 12 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:center;" | Viitorul Oceanic | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:center;" | Viitorul virtual | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 18 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | Marte în Era spațială | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 24 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods.png}} Produce o cantitate dintr-un singur bun din epoca clădirii (pentru tine)<br><!-- SMW code --> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods.png}} Produce o cantitate dintr-un singur bun din epoca clădirii (pentru tine)<br><div style="display:none"> | ||
[[Produces::24 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/medals.png}}]] | |||
</div><!-- SMW code --> | |||
<span style="display:none"> | <span style="display:none"> | ||
<noinclude> | <noinclude> |
Versiunea de la data 20 februarie 2020 14:02
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădire cu producție aleatorie | ||||||||||||
Stradă: | Nu necesită nicio stradă | ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Set: | Set Piazza | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | 1 x | 2 x | 3 x | 4 x | ||
Epoca Bronzului | 40 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Epoca Fierului | 40 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Evul Mediu Timpuriu | 40 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Evul Mediu Mijlociu | 40 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Evul Mediu Târziu | 40 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Era Colonială | 40 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Era Industrială | 40 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Era Progresistă | 40 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Epoca Modernă | 40 | 4 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Epoca Postmodernă | 40 | 5 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Era Contemporană | 40 | 6 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Epoca de Mâine | 40 | 8 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Viitorul | 40 | 10 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Viitorul Arctic | 40 | 12 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Viitorul Oceanic | 40 | 15 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Viitorul virtual | 40 | 18 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Marte în Era spațială | 40 | 24 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Produce o cantitate dintr-un singur bun din epoca clădirii (pentru tine)