Niv. 2 - Turnul cu ceas din Piazza: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 207: | Linia 207: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +13% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +13% | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +9% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +9% | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Titan în Era spațială | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7.960 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 156.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +13% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +13% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +9% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Colecție de monede<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Colectare de provizii<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atac pt. arm. de atac<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Colecție de monede<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Colectare de provizii<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atac pt. arm. de atac<br> |
Versiunea de la data 12 iulie 2023 09:56
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri culturale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 3x2 | ||||||||||||
Set: | Set Piazza | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Epoca Bronzului | 200 | 30 | +8% | +8% | +4% |
Epoca Fierului | 280 | 48 | +8% | +8% | +4% |
Evul Mediu Timpuriu | 360 | 120 | +8% | +8% | +4% |
Evul Mediu Mijlociu | 430 | 240 | +9% | +9% | +5% |
Evul Mediu Târziu | 510 | 360 | +9% | +9% | +5% |
Era Colonială | 600 | 600 | +9% | +9% | +5% |
Era Industrială | 680 | 1.200 | +10% | +10% | +6% |
Era Progresistă | 750 | 1.800 | +10% | +10% | +6% |
Epoca Modernă | 800 | 3.000 | +10% | +10% | +6% |
Epoca Postmodernă | 940 | 4.800 | +11% | +11% | +7% |
Era Contemporană | 1.090 | 7.200 | +11% | +11% | +7% |
Epoca de Mâine | 1.320 | 12.000 | +11% | +11% | +7% |
Viitorul | 1.760 | 19.200 | +12% | +12% | +8% |
Viitorul Arctic | 2.150 | 28.800 | +12% | +12% | +8% |
Viitorul Oceanic | 2.720 | 36.000 | +12% | +12% | +8% |
Viitorul virtual | 3.670 | 48.000 | +13% | +13% | +9% |
Marte în Era spațială | 5.870 | 78.000 | +13% | +13% | +9% |
Centură de asteroizi din Era spațială | 6.380 | 108.000 | +13% | +13% | +9% |
Venus în Era spațială | 6.890 | 126.000 | +13% | +13% | +9% |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 7.430 | 144.000 | +13% | +13% | +9% |
Titan în Era spațială | 7.960 | 156.000 | +13% | +13% | +9% |
Colecție de monede
Colectare de provizii
Atac pt. arm. de atac