Nivelurile ghildei: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Helle (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
Helle (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
|1||[[File:icon_coins.png]] 96||[[File:icon_size.png]] 2x2||[[File:icon_supplies_plus.png]] 32||[[File:icon_supplies_plus.png]] 32||[[File:icon_supplies_plus.png]] 32||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 8 | |1||[[File:icon_coins.png]] 96||[[File:icon_size.png]] 2x2||[[File:icon_supplies_plus.png]] 32||[[File:icon_supplies_plus.png]] 32||[[File:icon_supplies_plus.png]] 32||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 8 | ||
|- | |||
|1||[[File:icon_coins.png]] 96||[[File:icon_size.png]] 2x2||[[File:icon_supplies_plus.png]] 32||[[File:icon_supplies_plus.png]] 32||[[File:icon_supplies_plus.png]] 32||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 8 | |||
|} | |} |