Oază: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 117: | Linia 117: | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 57.600 | | style="text-align: center;" | 57.600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| style="text-align: center;" | 752 | |||
| style="text-align: center;" | 30.370 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 72.000 | |||
|} | |} | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu) | [[File:Good Production.png|25px]] Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu) |
Versiunea de la data 21 martie 2017 11:51
Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu)