Oază: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul verii 2014 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul verii]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 72.000 | | style="text-align: center;" | 72.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| style="text-align: center;" | 823 | |||
| style="text-align: center;" | 22.810 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 96.000 | |||
|} | |} | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu) | [[File:Good Production.png|25px]] Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu) |
Versiunea de la data 29 iulie 2018 07:25
| |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 3x4 |
Introdusă cu: | Evenimentul verii 2014 |
Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu)