Obiectele consumabile: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: Obiectele consumabile se pot folosi o singură dată. Acest lucru înseamnă că atunci când folosiți unul, acesta dispare din Inventarul. Aici puteți găsi expl...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 44: | Linia 44: | ||
| [[Lăzile cu bonusuri|Ladă cu bonusuri]] | | [[Lăzile cu bonusuri|Ladă cu bonusuri]] | ||
| Conține un bonus aleatoriu: bonus de atac, bonus de apărare, bonus monede, bonus provizii. | | Conține un bonus aleatoriu: bonus de atac, bonus de apărare, bonus monede, bonus provizii. | ||
|- | |||
|[[File:Reward_icon_rush_mass_supply_small.png|58px]] | |||
| Aflux de provizii în masă 5min | |||
| Reduce timpul rămas pentru producția de provizii pentru toate clădirile cu 5 minute. Nu are efect la producțiile speciale sau Clădiri legendare. | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 6 noiembrie 2017 11:07
Obiectele consumabile se pot folosi o singură dată. Acest lucru înseamnă că atunci când folosiți unul, acesta dispare din Inventarul.
Aici puteți găsi explicații mai detaliate privind fiecare tip de obiecte consumabile.
Imagine | Nume | Descriere |
---|---|---|
2 Puncte Forge | Adaugă 2 Puncte Forge în bară. | |
5 Puncte Forge | Adaugă 5 Puncte Forge în bară. | |
10 Puncte Forge | Adaugă 10 Puncte Forge în bară. | |
Pachet de renovare | Actualizează orice clădire primită de la evenimente la epoca actuală. | |
Pachet de modernizare cu un nivel | Upgradează o clădire primită de la evenimente cu o epocă.
Nu poate trece de era curentă. | |
Stocare clădiri | Așează o clădire primită de la evenimente înapoi în Inventar.
Slot-urile deblocate nu se vor salva atunci când o clădire militară este reașezată în Inventar. | |
Pachet de motivare | Motivează o clădire care produce din oraș. | |
Pachet de motivare în masă | Motivează toate clădirile care produc din oraș. | |
Ladă cu bonusuri | Conține un bonus aleatoriu: bonus de atac, bonus de apărare, bonus monede, bonus provizii. | |
Aflux de provizii în masă 5min | Reduce timpul rămas pentru producția de provizii pentru toate clădirile cu 5 minute. Nu are efect la producțiile speciale sau Clădiri legendare. |