Observator celest: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Expediţiile Ghildei]] | ||
|} | |} | ||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| 22.140 | | 22.140 | ||
| 36.000 | | 36.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 59 | |||
| 24.800 | |||
| 48.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 20:28
- Producția de monede este dublată când e motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 3x2 |
Introdus cu: | Expediţiile Ghildei |