Palatul maharajahului: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul verii 2017 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul verii]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
Linia 156: | Linia 156: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 96000 | | 96000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 58190 | |||
| 28830 | |||
| 427 | |||
| 5 | |||
| 5 | |||
| 128000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 29 iulie 2018 07:26
- Poate fi jefuit (nu poate fi motivat) | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x4 |
Introdus cu: | Evenimentul verii 2017 |
Set: | Palatul indian |