Piață pe Cheiul gondolelor: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:P_SS_MultiAge_CarnivalBonus18_300px.png - '''Poate''' fi jefuită (nu poate fi motivată) <br> - Este nevoie de Pachetul de...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Carnavalul 2018 | | style="width: 70%;"| [[Carnavalul de la Veneția]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 185: | Linia 185: | ||
| 10 | | 10 | ||
| 120.000 | | 120.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 640 | |||
| 800 | |||
| 4.410 | |||
| 50 | |||
| 106 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 160.000 | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 28 iulie 2018 06:59
- Poate fi jefuită (nu poate fi motivată) | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire de producție |
Mărime: | 4x5 |
Introdusă cu: | Carnavalul de la Veneția 2018 |
Această clădire produce diferite resurse, în funcție de lungimea timpului de producție:
|
*Puterea se adaugă la calculul zilnic
**Produce două bucăți din fiecare tip de bunuri din era clădirii