Planta cadavru: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(nu este nevoie de drum) | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(nu este nevoie de drum) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul verii 2017 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul verii]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:'''' | | style="width: 30%;"| '''Set:'''' | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
| 180 | | 180 | ||
| 6000 | | 6000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 210 | |||
| 210 | |||
| 210 | |||
| 8000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 27 iulie 2018 20:37
- Nu poate fi finisată | |
Proprietăți | |
Tip: | Decorațiune |
Mărime: | 1x1 (nu este nevoie de drum) |
Introdusă cu: | Evenimentul verii 2017 |
Set:' | Fântâna indiană |