Poarta fântânii elefanților: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |250px - '''Poate''' fi jefuită (nu poate fi motivată) <br> - Când este amplasată l...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul verii 2017 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul verii]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:'''' | | style="width: 30%;"| '''Set:'''' | ||
Linia 124: | Linia 124: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 18000 | | 18000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 9920 | |||
| 10420 | |||
| 1 | |||
| 24000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 29 iulie 2018 08:40
- Poate fi jefuită (nu poate fi motivată) | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 1x3 |
Introdusă cu: | Evenimentul verii 2017 |
Set:' | Fântâna indiană |