Proprietatea concurenților: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 190: | Linia 190: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 33.000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 33.000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 103 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 103 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 870 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 36.400 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 119 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} pentru armata de atac<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} pentru armata de atac<br> |
Versiunea de la data 15 aprilie 2021 08:58
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 3x2 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | ||||
Epoca Bronzului | 20 | 30 | +3% | 300 | 3 |
Epoca Fierului | 40 | 48 | +3% | 700 | 4 |
Evul Mediu Timpuriu | 50 | 120 | +3% | 1.100 | 5 |
Evul Mediu Mijlociu | 80 | 240 | +3% | 1.500 | 6 |
Evul Mediu Târziu | 100 | 360 | +3% | 2.000 | 7 |
Era Colonială | 120 | 600 | +3% | 3.000 | 8 |
Era Industrială | 150 | 1.200 | +3% | 3.800 | 10 |
Era Progresistă | 180 | 1.800 | +3% | 4.600 | 12 |
Epoca Modernă | 210 | 3.000 | +3% | 5.700 | 16 |
Epoca Postmodernă | 250 | 4.800 | +3% | 7.200 | 21 |
Era Contemporană | 280 | 7.200 | +3% | 9.400 | 26 |
Epoca de Mâine | 310 | 12.000 | +3% | 10.900 | 35 |
Viitorul | 350 | 19.200 | +3% | 12.400 | 43 |
Viitorul Arctic | 390 | 28.800 | +3% | 14.100 | 52 |
Viitorul Oceanic | 430 | 36.000 | +3% | 15.900 | 60 |
Viitorul virtual | 470 | 48.000 | +3% | 17.900 | 72 |
Marte în Era spațială | 750 | 78.000 | +3% | 29.800 | 88 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 810 | 108.000 | +3% | 33.000 | 103 |
Venus în Era spațială | 870 | 126.000 | +3% | 36.400 | 119 |
pentru armata de atac