Proprietatea concurenților: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |400px|link= - Monedele se dublează și produce în plus medalii când este motivată<b...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[Campionatul FoE de Fotbal]] 2018 | | style="width: 70%;"| [[Campionatul FoE de Fotbal]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 136: | Linia 136: | ||
| 3 % | | 3 % | ||
| 36.000 | | 36.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 470 | |||
| 17.900 | |||
| 62 | |||
| 3 % | |||
| 48.000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:icon_attack.png|link=]] Crește bonusul în atac pentru armata de atac. | [[File:icon_attack.png|link=]] Crește bonusul în atac pentru armata de atac. |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 21:36
- Monedele se dublează și produce în plus medalii când este motivată | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 3x2 |
Introdusă cu: | Campionatul FoE de Fotbal 2018 |
Epoca | (pe zi) |
(dacă e motivată) |
|
||
---|---|---|---|---|---|
Epoca Bronzului | 20 | 300 | 3 | 3 % | 30 |
Epoca Fierului | 40 | 700 | 4 | 3 % | 48 |
Evul Mediu Timpuriu | 50 | 1.100 | 5 | 3 % | 120 |
Evul Mediu Mijlociu | 80 | 1.500 | 6 | 3 % | 240 |
Evul Mediu Târziu | 100 | 2.000 | 7 | 3 % | 360 |
Era Colonială | 120 | 3.000 | 8 | 3 % | 600 |
Epoca Industrială | 150 | 3.800 | 10 | 3 % | 1.200 |
Epoca Progresistă | 180 | 4.600 | 12 | 3 % | 1.800 |
Epoca Modernă | 210 | 5.700 | 16 | 3 % | 3.000 |
Epoca Postmodernă | 250 | 7.200 | 21 | 3 % | 4.800 |
Era Contemporană | 280 | 9.400 | 26 | 3 % | 7.200 |
Mâine | 310 | 10.900 | 35 | 3 % | 12.000 |
Viitorul | 350 | 12.400 | 43 | 3 % | 19.200 |
Viitorul Arctic | 390 | 14.100 | 52 | 3 % | 28.800 |
Viitorul Oceanic | 430 | 15.900 | 60 | 3 % | 36.000 |
Viitorul Virtual | 470 | 17.900 | 62 | 3 % | 48.000 |
Crește bonusul în atac pentru armata de atac.