Turla iernii - Niv. 12: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | | style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | | style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Valoare de schimb a articolului:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Timp | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 9.720 | |||
| 12 - 20 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 12.150 | |||
| 15 - 24 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 14.580 | |||
| 19 - 29 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 2 decembrie 2019 15:46
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | ||||||
Epoca Bronzului | 140 | 80 | +7% | 800 | 760 | 15 | 6 |
Epoca Fierului | 302 | 128 | +7% | 2.000 | 1.300 | 15 | 6 |
Evul Mediu Timpuriu | 463 | 320 | +8% | 3.400 | 1.440 | 15 | 6 |
Evul Mediu Mijlociu | 650 | 640 | +8% | 4.700 | 1.610 | 15 | 6 |
Evul Mediu Târziu | 853 | 960 | +9% | 6.200 | 1.790 | 15 | 6 |
Era Colonială | 1.076 | 1.600 | +9% | 9.500 | 2.110 | 15 | 6 |
Era Industrială | 1.316 | 3.200 | +10% | 11.800 | 2.380 | 15 | 6 |
Era Progresistă | 1.570 | 4.800 | +10% | 14.300 | 2.610 | 15 | 6 |
Epoca Modernă | 1.841 | 8.000 | +11% | 17.800 | 2.800 | 15 | 6 |
Epoca Postmodernă | 2.122 | 12.800 | +11% | 22.400 | 2.910 | 15 | 6 |
Era Contemporană | 2.418 | 19.200 | +12% | 29.200 | 3.390 | 15 | 6 |
Epoca de Mâine | 2.725 | 32.000 | +12% | 33.800 | 4.110 | 15 | 6 |
Viitorul | 3.047 | 51.200 | +13% | 38.700 | 4.920 | 15 | 6 |
Viitorul Arctic | 3.380 | 76.800 | +13% | 44.000 | 5.730 | 15 | 6 |
Viitorul Oceanic | 3.723 | 96.000 | +14% | 49.600 | 6.620 | 15 | 6 |
Viitorul virtual | 4.077 | 128.000 | +14% | 55.600 | 7.900 | 15 | 6 |
Marte în Era spațială | 6.453 | 208.000 | +15% | 92.800 | 12.650 | 15 | 6 |
Crește bonusul în apărare al armatei de apărare în PvP (luptele purtate în vecinătate)