Turla iernii - Niv. 6: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | | style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | | style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Valoare de schimb a articolului:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Timp | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 5.130 | |||
| 6 - 11 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 6.410 | |||
| 8 - 13 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 7.700 | |||
| 10 - 16 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 2 decembrie 2019 15:46
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | ||||||
Epoca Bronzului | 76 | 80 | +3% | 700 | 650 | 5 | 2 |
Epoca Fierului | 162 | 128 | +3% | 1.700 | 1.120 | 5 | 2 |
Evul Mediu Timpuriu | 249 | 320 | +4% | 2.900 | 1.240 | 5 | 2 |
Evul Mediu Mijlociu | 350 | 640 | +4% | 4.000 | 1.380 | 5 | 2 |
Evul Mediu Târziu | 459 | 960 | +5% | 5.300 | 1.540 | 5 | 2 |
Era Colonială | 580 | 1.600 | +5% | 8.100 | 1.810 | 5 | 2 |
Era Industrială | 708 | 3.200 | +6% | 10.100 | 2.040 | 5 | 2 |
Era Progresistă | 846 | 4.800 | +6% | 12.300 | 2.240 | 5 | 2 |
Epoca Modernă | 991 | 8.000 | +7% | 15.300 | 2.400 | 5 | 2 |
Epoca Postmodernă | 1.142 | 12.800 | +7% | 19.200 | 2.500 | 5 | 2 |
Era Contemporană | 1.302 | 19.200 | +8% | 25.000 | 2.900 | 5 | 2 |
Epoca de Mâine | 1.467 | 32.000 | +8% | 28.900 | 3.520 | 5 | 2 |
Viitorul | 1.641 | 51.200 | +9% | 33.200 | 4.220 | 5 | 2 |
Viitorul Arctic | 1.820 | 76.800 | +9% | 37.700 | 4.910 | 5 | 2 |
Viitorul Oceanic | 2.005 | 96.000 | +10% | 42.500 | 5.670 | 5 | 2 |
Viitorul virtual | 2.195 | 128.000 | +10% | 47.600 | 6.770 | 5 | 2 |
Marte în Era spațială | 3.475 | 208.000 | +11% | 79.500 | 10.840 | 5 | 2 |
Crește bonusul în apărare al armatei de apărare în PvP (luptele purtate în vecinătate)