Turnul victoriei - Niv. 2: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 131: | Linia 131: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.020 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.020 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Luna lui Jupiter în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | ||
|} | |} |
Versiunea de la data 25 aprilie 2022 13:34
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădire cu producție aleatorie | ||||||||||||
Stradă: | Nu necesită nicio stradă | ||||||||||||
Mărime: | 1x1 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Produce | Oferă |
---|---|---|
Epoca Bronzului | 14 | 40 |
Epoca Fierului | 18 | 40 |
Evul Mediu Timpuriu | 22 | 40 |
Evul Mediu Mijlociu | 26 | 40 |
Evul Mediu Târziu | 30 | 40 |
Era Colonială | 36 | 40 |
Era Industrială | 50 | 40 |
Era Progresistă | 70 | 40 |
Epoca Modernă | 100 | 40 |
Epoca Postmodernă | 140 | 40 |
Era Contemporană | 200 | 40 |
Epoca de Mâine | 270 | 40 |
Viitorul | 360 | 40 |
Viitorul Arctic | 460 | 40 |
Viitorul Oceanic | 560 | 40 |
Viitorul virtual | 660 | 40 |
Marte în Era spațială | 780 | 40 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 880 | 40 |
Venus în Era spațială | 1.020 | 40 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 1.200 | 40 |