Refugiul Campionului: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 21: | Linia 21: | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3 | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | | | style="width: 30%;" | | ||
| style="width: 70%;" | | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
! Epocă | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Epocă | ||
! {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align: | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | Epoca Bronzului | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 45 | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 45 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align: | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | Epoca Fierului | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 72 | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 72 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align: | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | Evul Mediu Timpuriu | ||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 180 | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 180 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | Evul Mediu Mijlociu | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 360 | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align: | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | Evul Mediu Târziu | ||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 540 | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 540 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | Era Colonială | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 900 | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 900 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align: | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | Era Industrială | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 1.800 | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 1.800 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align: | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | Era Progresistă | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2.700 | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2.700 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align: | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | Epoca Modernă | ||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 4.500 | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 4.500 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | Epoca Postmodernă | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 7.200 | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 7.200 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align: | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | Era Contemporană | ||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 10.800 | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 10.800 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align: | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | Epoca de Mâine | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 18.000 | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 18.000 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align: | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | Viitorul | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 28.800 | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 28.800 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | Viitorul Arctic | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 43.200 | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 43.200 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align: | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | Viitorul Oceanic | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 54.000 | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 54.000 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | Viitorul virtual | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 72.000 | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 72.000 | ||
| | |} | ||
[[Campion]] | |- | ||
| style=" | | style="width: 30%;" | '''Produce:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Campion]] | |||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Durată recrutare:''' | |||
| style="width: 70%;" | 1d<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military_boost.png}} Bonusul de recrutare în ghildă reduce timpul de pregătire | |||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Costurile unităţii:''' | |||
| style="width: 70%;" | Fără costuri | |||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Costuri slot:''' | |||
| style="width: 70%;" | - / 50 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium.png}} | |||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | |||
| style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | |||
|} | |} | ||
<!-- SMW code --> | |||
<span style="display:none"> | <span style="display:none"> | ||
[[Category:Clădiri speciale]] | [[Category:Clădiri speciale]] |
Versiunea de la data 21 februarie 2019 09:41
Proprietăți | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tip: | Clădiri militare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Stradă: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mărime: | 3x3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Produce: | Campion | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Durată recrutare: | 1d Bonusul de recrutare în ghildă reduce timpul de pregătire | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Costurile unităţii: | Fără costuri | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Costuri slot: | - / 50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni |