Refugiul Campionului: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 125: | Linia 125: | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Viitorul Arctic | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Viitorul Arctic | ||
| style="text-align: center;" | 43.200 | | style="text-align: center;" | 43.200 | ||
| style="text-align: center;" | [[Campion]] | |||
| style="text-align: center;" | 1 zi | |||
| style="text-align: center;" | - | |||
| style="text-align: center;" | - / 50 [[File:icon_diamonds.png]] | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| style="text-align: center;" | 54.000 | |||
| style="text-align: center;" | [[Campion]] | | style="text-align: center;" | [[Campion]] | ||
| style="text-align: center;" | 1 zi | | style="text-align: center;" | 1 zi |
Versiunea de la data 15 martie 2017 12:16
Epoca | Puncte (Diferă după epocă) |
Produce | Timp de recrutare |
Costuri unitate |
Costuri slot |
---|---|---|---|---|---|
Epoca Bronzului | 45 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Epoca Fierului | 72 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Evul Mediu Timpuriu | 180 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Evul Mediu Mijlociu | 360 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Evul Mediu Târziu | 540 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Era Colonială | 900 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Epoca Industrială | 1.800 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Epoca Progresistă | 2.700 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Epoca Modernă | 4.500 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Epoca Postmodernă | 7.200 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Era Contemporană | 10.800 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Mâine | 18.000 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Viitorul | 28.800 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Viitorul Arctic | 43.200 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Viitorul Oceanic | 54.000 | Campion | 1 zi | - | - / 50 |
Puteți vedea mai multe detalii pentru fiecare epocă aici >> Campion