Refugiul Campionului: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 95: | Linia 95: | ||
| style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | | style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | | style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Valoare de schimb a articolului:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Timp | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 3.240 | |||
| 2 - 5 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 4.050 | |||
| 3 - 6 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 4.860 | |||
| 4 - 7 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
<div style="display:none"> | <div style="display:none"> |
Versiunea de la data 2 decembrie 2019 15:41
Proprietăți | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tip: | Clădiri militare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Stradă: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Produce: | Campion | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Durată recrutare: | 1d Bonusul de recrutare în ghildă reduce timpul de pregătire | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Costurile unităţii: | Fără costuri | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Costuri slot: | - / 50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|