Campion: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 240: | Linia 240: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +500<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +550<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +250 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +500<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +550<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +250 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +500<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +550<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +250 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +500<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +550<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +250 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | {{sized-external-image|50px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_50x50/armyuniticons_50x50_SpaceAgeTitan_champion-f23c155bc.jpg}}<br />Titan în Era spațială | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} Unitate grea | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | 24.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | 1.200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | 1.800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | 2 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | 20 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +600<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +600<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +300 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +600<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +600<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +300 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 12 iulie 2023 10:23
Proprietăți | |
Poate fi instruită în: | Refugiul Campionului |
Costuri de instruire: | Fără costuri |
Durată de instruire: | 1d Bonusul de recrutare în ghildă reduce timpul de pregătire |
Timp de vindecare: | 2h 24m per punct de daună |
Capacități | |
Cavalerism |
Câştigă bonus în atac şi apărare când este singura unitate cu cavalerism din armata ta. |
Chemarea datoriei |
Acordă bonus în atac şi apărare tuturor unităţilor aliate, când această unitate este omorâtă. Valabil o singură dată. |
Epocă | Tip | Bonus |
Bonus | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoca Bronzului |
Unitate rapidă | 200 | 8 | 5 | 1 | 22 | +3 | +3 |
Epoca Fierului |
Unitate rapidă | 300 | 9 | 8 | 1 | 22 | +4 | +4 |
Evul Mediu Timpuriu |
Unitate rapidă | 450 | 12 | 13 | 1 | 22 | +5 | +5 |
Evul Mediu Mijlociu |
Unitate rapidă | 700 | 19 | 17 | 1 | 24 | +6 | +6 |
Evul Mediu Târziu |
Unitate rapidă | 1.000 | 25 | 25 | 1 | 24 | +7 | +7 |
Era Colonială |
Unitate rapidă | 1.500 | 28 | 40 | 1 | 24 | +10 | +10 |
Era Industrială |
Unitate rapidă | 2.300 | 40 | 40 | 1 | 24 | +15 | +15 |
Era Progresistă |
Unitate rapidă | 3.400 | 45 | 50 | 9 | 26 | +25 | +25 +15 |
Epoca Modernă |
Unitate rapidă | 5.200 | 60 | 60 | 9 | 24 | +10 +30 |
+10 +30 +10 |
Epoca Postmodernă |
Unitate grea | 8.000 | 75 | 65 | 10 | 28 | +40 +40 |
+40 +40 +25 |
Era Contemporană |
Unitate grea | 10.000 | 105 | 125 | 10 | 22 | +35 +70 +30 |
+35 +70 |
Epoca de Mâine |
Unitate grea | 12.000 | 140 | 130 | 10 | 22 | +50 +90 +40 |
+50 +90 +50 |
Viitorul |
Unitate grea | 14.000 | 160 | 145 | 10 | 22 | +60 +100 +50 |
+60 +100 +60 |
Viitorul Arctic |
Unitate grea | 15.000 | 180 | 160 | 10 | 22 | +70 +100 +60 |
+70 +100 +70 |
Viitorul Oceanic |
Unitate grea | 16.000 | 190 | 160 | 10 | 22 | +70 +100 +60 |
+70 +100 +70 |
Viitorul virtual |
Unitate grea | 17.000 | 240 | 210 | 10 | 22 | +120 +150 +80 |
+120 +150 +90 |
Marte în Era spațială |
Unitate grea | 20.000 | 400 | 600 | 10 | 22 | +200 +250 +100 |
+200 +250 +100 |
Centură de asteroizi din Era spațială |
Unitate grea | 21.000 | 600 | 900 | 2 | 20 | +300 +350 +150 |
+300 +350 +150 |
Venus în Era spațială |
Unitate grea | 22.000 | 800 | 1.200 | 2 | 20 | +400 +450 +200 |
+400 +450 +200 |
Luna lui Jupiter în Era spațială |
Unitate grea | 23.000 | 1.000 | 1.500 | 2 | 20 | +500 +550 +250 |
+500 +550 +250 |
Titan în Era spațială |
Unitate grea | 24.000 | 1.200 | 1.800 | 2 | 20 | +600 +600 +300 |
+600 +600 +300 |