Clădirile Speciale: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:P_SS_MultiAge_SportBonus17.png|150px]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:P_SS_MultiAge_SportBonus17.png|150px]] | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Maypole.png|150px]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Maypole.png|150px]] | ||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Altarul cunoașterii]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Altarul inspirației]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Altarul venerației]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_supplies.png|24px]]<br>[[Arena victorioșilor]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Arminden]] | |||
|} | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:A_SS_MultiAge_MayDayBonus17b.png|120px]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:A_SS_MultiAge_MayDayBonus17b.png|120px]] | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:A_SS_MultiAge_MayDayBonus17.png|120px]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:A_SS_MultiAge_MayDayBonus17.png|120px]] | ||
Linia 21: | Linia 29: | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Santas Workshop.png|120px]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Santas Workshop.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Arminden grandios]] | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Arminden grandios]] | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Arminden semeț]] | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Arminden semeț]] |
Versiunea de la data 2 august 2018 20:32
Aceasta este lista tuturor clădirilor ce pot fi obținute la evenimentele de sezon.
Ele sunt așezate în ordine alfabetică.
Puteți da click pe numele lor pentru a obține o descriere detaliată.