Clădirile Speciale: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 63: | Linia 63: | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Bază de lansare baloane]] | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Bază de lansare baloane]] | ||
|} | |} | ||
{| | {| | ||
! | |||
== '''''C''''' == | == '''''C''''' == | ||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Log Cabin.png|120px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Sundial.png|120px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:D SS MultiAge CarnivalBonus17.png|120px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_SportBonus17.png|150px]] | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Stars_icon.png]] [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Cabană]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br> [[Cadran solar]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_carnival_coin.png]] [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Canal venețian]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Cantonamentul atleților]] | |||
|} | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:JackOLanternChapel.png]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:P_SS_MultiAge_VanGoghBonus18.png|120px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Caravansary.png|120px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Haunted House.png|120px]] | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Capela lui Jack O'Lantern]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_supplies.png|24px]]<br>[[Capodopera]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Caravanserai]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Casă bântuită]] | |||
|} | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_CarnivalBonus18_300px.png|150px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:PoleHouse1.png|180px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_ParksBonus17.png|120px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Sandcastle.png|120px]] | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_carnival_coin.png]] [[File:Icon_coins.png|24px]]<br> [[Casă mare în stil renascentist]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]] [[File:Icon_coins.png|24px]]<br> [[Casă pe stâlpi]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Cascada regală]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Castel de nisip]] | |||
|} | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Gingerbread House.png|120px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_WinterBonusSet17c.png|120px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_WinterBonusSet17a.png|120px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Graveyard.png|120px]] | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Old Graveyard.png|160px]] | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Stars_icon.png]] [[File:Icon_happiness.png|24px]] [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Căsuță de turtă dulce]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Snow_flake_logox.png]] [[File:Icon_supplies.png|24px]]<br>[[Chioșcul fabricantului de jucării]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Snow_flake_logox.png]] [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Chioșcul patiserului]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Cimitir]] | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br> [[Cimitir antic]] | |||
|} | |||
{| | {| | ||
[[Cimitir legendar]] <br> | [[Cimitir legendar]] <br> | ||
[[Cimitir monumental]] <br> | [[Cimitir monumental]] <br> |
Versiunea de la data 3 august 2018 19:59
Aceasta este lista tuturor clădirilor ce pot fi obținute la evenimentele de sezon.
Ele sunt așezate în ordine alfabetică.
Puteți da click pe numele lor pentru a obține o descriere detaliată.